Beiratkozás 2013

FELHÍVÁS
A Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Fehérgyarmati Tankerülete fenntartásában működő általános iskolákba történő beíratásra
Értesítjük az érintett szülőket, hogy a 2013/2014. tanévre történő általános iskolai beíratásokra az alábbi időpontokban kerül sor:
2013. április 8. - 9. (hétfő, kedd)
8.00 órától 18.00 óráig
Tanköteles, azaz 2007. augusztus 31-ig született gyermekét a szülő köteles a lakóhelye, ennek hiányában tartózkodási helye szerinti illetékes vagy a választott iskola első évfolyamára beíratni.
Az első évfolyamra történő beíratáskor a gyermek személyazonosítására alkalmas,
a gyermek nevére kiállított személyi azonosítót és a lakcímet igazoló hatósági igazolványt
és az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolást kell bemutatni.
A felvételről első fokon az iskola igazgatója dönt, elutasítás esetén a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Fehérgyarmati Tankerületének igazgatója hivatott a felülbírálati kérelmet elbírálni.
Kálnoki Attila
Tankerületi igazgató s.k.
Mellékeljük a teljes levelet.

CsatolmányMéret
Beíratás 2013.doc14.5 kB