Tehetségnapok

Kedves Érdeklődő!
Iskolánk a TÁMOP 3.3.7-09/1-2009-0006 azonosító számú „Esélyegyenlőség tehetséggondozással, kompetenciafejlesztéssel és tanoda kialakítással” című projekt keretén belül tehetségnapokat szervez.

Ennek részeként
- Játékos informatikai és könyvtárhasználati versenyt a 3.- 4. évfolyam számára 2012. március 27-én 14.00-től
- Helyesírási versenyt az 5.-8. évfolyam számára 2012. március 28-án 14.00-től
- Labdarúgó tehetségtornát a 3.- 4. korcsoportos csapatok számára 2012. március 28-án 14.00-től
- Matematika versenyt az 5.- 8. évfolyam számára 2012. március 29-én 14.00-től
- Angol nyelvi versenyt a 6.-8. évfolyam számára 2012. március 30-án 14.00-től rendez.
A versenyek helyszíne: Kölcsey Ferenc ÁMK Általános Iskolája /szaktantermek, könyvtár, tornaterem/
Rendezvénysorozatunk célja: kapcsolódni szeretnénk az Országos Tehetségnaphoz, ezért ezeken a versenyeken a tehetséggondozó programrész tanulóinak szeretnénk teret biztosítani a tudásuk, tehetségük versenyszerű összemérésére néhány meghívott iskola tanulóival. Ezzel ott is népszerűsíteni szeretnénk a Tehetségnapok rendszerét.
A tantárgyi versenyek programja, a jelentkezés feltételei és a nevezési határidők a meghívókon részletesen megtalálhatók.
A rendezvényeken érdeklődő /közönség/ korlátozott számban lehet jelen, mert termeink befogadóképessége véges és az érdeklődés a foglalkozások iránt nagy, de ehhez előzetes regisztráció nem szükséges.

A versenyeken a részvétel ingyenes!
Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
“ Hinnünk kell, hogy tehetségesek vagyunk valamiben, és azt a valamit bármi áron is, de el kell érnünk!” /Marie Curie /

CsatolmányMéret
tehetségnapok rendezvénysorozat.pdf101.84 kB